Hizmetler

Rekabetçi

Hem periyodik paket işlemleri; hem aksesuar,cihaz,hat işlemleri kapsamınca vereceğimiz hizmetlerde size en iyisini sunacağımıza söz veriyoruz.

Kalite Taahhüdü

Geçmişten gelen köklü prensiplerimiz ile birlikte deneyimlerimiz ve Çanakkale’nin ilk Telekomünikasyon işletmesi olarak size mükemmel bir deneyim sunmakta kararlıyız. İşlem boyunca ikramlarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız ile size daha samimi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İş yerimizde hattınıza TL yükletebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Sim Kart’ınızı yenileyebilir veya değiştirilebilir, eğer faturalı tarife kullanıyorsanız kullanmakta olduğunuz paketi yükseltebilirsiniz. Evinize veya iş yerinize internet alabilir, yine tarifenize ek cep telefonu, kulaklıklar, müzik setleri, akıllı saat ve birçok şeyi alabilirsiniz. Cep telefonu aksesuarlarından şarj adaptörü ve kablolarına kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.

ŞUBEMİZ

2006 yılından beri Vodafone Türkiye ile çalışmakta olan tecrübeli ekimiz hafta içleri ve cumartesi günleri 09.00 – 19.00 arası, pazar günleri ise 10.00 – 17.00 arası hizmet vermektedir

Sorularınız İçin